Současnost - 25 let je vedoucím hotelu pan Jiří Nikl.

Seč je městem, k němuž náleží tyto obce a části: Hoješín, Javorka, Kraskov, Počátky, Proseč, Prosíčka, Přemilov, Ústupky a Žďárec. Počet obyvatel v roce 2022 je 1738 (z toho samotná Seč 1000 obyvatel). Městský úřad sídlí v budově bývalého zámku. Starostou města je pan Marcel Vojtěch.
Ve městě se nalézá pošta, MŠ a ZŠ, zdravotnické zařízení (lékař pro dospělé, pro děti a stomatolog), samoobsluha, večerky, lékárna a další obchody.
Hotel Seč, na jehož webových stránkách se právě nalézáte, stojí na místě hostince U zlatého lva, který byl v souvislosti s výstavbou nového hotelu a samoobsluhy Jednoty zbourán. Od roku 1972 byl hotel znám pod názvem Oheb, v r. 1998 byl přejmenován na Hotel Seč.
V samotné Seči najdete další restaurace, jako jsou např. Veselka, Ambrózie, Maják, Měšťanská beseda .
  Na břehu přehrady v obci Hoješín návštěvníky uvítá rázovitá trampská hospůdka Pod drnem.
Na opačném břehu přehradní nádrže v části Ústupky naleznete Hotel Jezerka se širokým sportovním zázemím, Hotel Delta, Hotel Kapitán a Penzion Hájenka.

Všechny  poháry, které vedoucí hotelu JIŘÍ NKL získal, si můžete volně prohlédnout v pivnici Hotelu SEČ. Více informací osobně nebo na http://www.bxclub.cz/racing/


Copyright © Jiří Nikl